Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Centrum Handlowe NOWY ROŹDZIEŃ - Al. Roździeńskiego 199, 40-315 Katowice

Drzwi zewnętrzne

Produkcja drzwi zewnętrznych INTERIOR opiera się na wykorzystaniu naturalnego drewna sosnowego i dębowego lub aluminium. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, nasze drzwi solidnie zabezpieczają wejście do domu, chronią przed utratą ciepła, stanowią efektowną wizytówkę budynku i harmonizują stylowo z aranżacją wnętrz.

W ofercie posiadamy szeroki wachlarz drzwi wejściowych - klasycznych oraz nowoczesnych, których design bazuje na łączeniu drewna z fantazyjnym okuciem INOX lub ze szkłem, zastosowaniu eleganckiego frezowania z drewna dębowego lub na innych rozwiązaniach, nadających drzwiom indywidualnego charakteru. Oferujemy również energooszczędne, antywłamaniowe drzwi aluminiowe. Do każdego modelu, można dobrać unikatową, tradycyjną lub stylizowaną klamkę.

Nasza oferta drzwi zewnętrznych, drzwi wejściowych dzieli się na:

Zainteresował Cię któryś z modeli wypełnij formularz i zapytaj
o wycenę lub zadzwoń
535 080 100

lub napisz
biuro@interior.katowice.pl